Fiber OTDR SC/APC-SC/UPC Lanceringen Kabel-Max 500 M 1 KM 2 KM Dead Zone Eliminator Fiber Ringe SM 1310/1550nm

Ny vare

kr709.15

Tags:

blomst humør ring, landet ring box, fiberoptiske ftth, fiberoptiske splicer, cleaver fiber optic, anet et4 pro, sm legetøj, hvordan otdr, ære, mikrotik router

Fiber OTDR Lanceringen Kabel-Box

Designet til at hjælpe med test af fiberoptiske kabel, når du bruger en OTDR.Den OTDR Lanceringen Fiber box bruges med Optical Time Domain Reflexometre (OTDR s) til at hjælpe med at minimere virkningerne af OTDR ' s lancering puls på måleusikkerhed.Fås i mange forskellige konfigurationer og fiber længder

Funktioner

Puls-Suppressor, Launch Box, Delay Line, Installation, Test, Uddannelse, Kalibrering Sammensatte Låsen for positiv tætning og nem åbning med låse-funktion.Ikke-metallisk konstruktion ikke vil bule, korroderer, eller conduce elektricitet, Vand og støv bevise, så den enhed, der skal tages i næsten ethvert miljø taske kan rumme op til 2.000 meter fiber Auto Rense Ventilen for ændringer i højde og temperatur

Kompatibel Huawei
Model-Nummer SC/APC-SC/UPC
Item Længde 1m
Mærke TTI FIBER OPTIC
Certificering ROHS
Fiber Type Single Mode
Størrelse 25X15X6.5cm
Stik Type SC/APC
Oprindelse KN(Oprindelse)

Relaterede varer